Přírodní kosmetika

Vyberte se variantu vizitky - pro podnikatele nebo pro soukromé osoby

Nová prezentace/vizitka ZDARMA

Vyberte si variantu, která je Vám ušitá přímo na míru. Vizitka o Vás dá vědět celému světu. Ať už jste podnikatel nebo ne, můžete si zdarma vytvořit internetovou vizitku s vlastní adresou a plnohodnotnou e-mailovou schránkou.


Ověřte si dostupnost domény

Název (např. Vaše jméno):

Zde vyberte koncovku pro vaši doménu:


Úprava/editace vizitky


Vzor

Technická podpora

Michal Vondra

Tel: +420224938325
GSM: +420608245438
E-mail:podpora@1x1.cz

ICQ: 305338368

Vyberte si variantu vizitky


Pro podnikatele, kteří navíc získají i registraci na www.abcfirmy.cz a mohou tak oslovit další klienty. VZOR.

Pro soukromé osoby, kteří tak zdarma získají možnost udělat si internetovou stránku s vlastní doménou. VZOR.


Technické parametry

Obě varianty využívají PHP technologie a propojení s databází MySQL. Vizitky jsou každý den ve 24:00 zálohovány, takže i když je nějakým nedopatřením smažete, stačí, když nám napíšete, a my Vám vizitku zdarma obnovíme.

Každá varianta obsahuje E-mail s 10 MB prostoru, POP3, SMTP a internetovým rozhraním zdarma.

Pro maximální komfort v práci s obrázky Vám systém pomůže zmenšit fotografie bez nutnosti používat složité programy. Stačí jen připojit fotoaparát, kliknout "vložit obrázek" a fotka se sama zmenší na požadované rozměry.

Teď můžete bez znalostí a strachu objevit kouzlo Internetu, stačí jen umět psát na stroji.


Co registrací získám?

ZDARMAVlastní internetovou vizitku,kterou dáte vědět o Vás, Vaší nabídce,Vaší činnosti. Obsah můžete libovolně měnit třeba každou vteřinu. Díky třem jazykovým variantám Vaší prezentace můžete oslovit i zahraniční návštěvníky. Je jenom na Vás, kolik nových kontaktů chcete získat.

ZDARMAUnikátní internetovou adresu dle Vašeho výběru k prezentaci. K dispozici máte širokou škálu všech možných domén. Čím dříve si adresu zaregistrujete, tím lepší doménu získáte.

ZDARMAUnikátní emailovou adresu dle Vašeho výběru spolu s vlastní dostatečně velkou emailovou schránkou dosažitelnou z jakéhokoliv počítače nebo mobilu komunikujícím s internetem.

Podnikatelé získají navíc registraci do seznamu firem www.abcfirmy.cz, zahraniční verze www.czechreport.com a dalších oborových seznamů jako jsou www.architekti.info, www.ucetni.info a dalších

Bezplatnou technickou podporu na e-mailové adrese:
podpora@1x1.cz.